Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Flagged
kn: ಗುರುತುಹಾಕಲಾದ
