Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Home
pt: Início

en: Language
pt: Idioma

en: Notes
pt: Anotações

en: Submitted by
pt: Submetido por

en: Created
pt: Criado

en: Submission information
pt: Informação de submissão

en: Other
pt: Outro

en: Logout
pt: Terminar sessão

en: Changed
pt: Alterado

en: Completed
pt: Concluído

en: New
pt: Novo

en: Webform
pt: Formulário

en: Flagged
pt: Marcado

en: Submission ID
pt: ID da Submissão

en: Current page
pt: Página atual

en: Submitted to
pt: Submetido para

en: Is draft
pt: É rascunho
