Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Language
te: భాష

en: Created
te: సృష్టితం

en: Other
te: ఇతర

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
