Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Language
af: Taal

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: Created
af: Geskep

en: Other
af: Ander
