Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Language
az: Dil

en: Created
az: Yaradıldı

en: Other
az: Digər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: New
az: Yeni
