Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Notes
eu: Oharrak

en: Created
eu: Sortua

en: Submission information
eu: Bidalketari buruzko informazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Logout
eu: Irten

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: New
eu: Berriak

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
