Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Language
nn: Språk

en: Notes
nn: Notat

en: Submitted by
nn: Publisera av

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre
