Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Language
oc: Lenga

en: Notes
oc: Nòtas

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Other
oc: Autre

en: Logout
oc: Sortir

en: Changed
oc: Modificat

en: New
oc: Novèl

en: Current page
oc: Pagina actuala
