Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Language
sv: Språk

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Created
sv: Skapad

en: Submission information
sv: Information om inlägg

en: Other
sv: Övriga

en: Logout
sv: Logga ut

en: Changed
sv: Ändrad

en: Completed
sv: Slutförd

en: New
sv: Ny

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Current page
sv: Nuvarande sida
