Quadstat Miscellaneous (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: Logout
vi: Thoát

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: New
vi: Mới

en: Flagged
vi: Đã đặt cờ

en: Current page
vi: Trang hiện thời
