Quail API (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Line
de: Zeile

en: Accessibility
de: Barrierefreiheit

en: Suggestions
de: Vorschläge

en: Formatter
de: Anzeigeformat

en: Section 508
de: Abschnitt 508

en: Code Snippet
de: Code-Schnipsel
