Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Domain
be: Дамен

en: Deleted
be: Выдалена

en: About
be: Аб
