Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Deleted
bg: Изтрито
