Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: About
bn: সম্পর্কে
