Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu
