Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Last Updated
es: Última actualización

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Custom
es: Personalizado

en: Domain
es: Dominio

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Deleted
es: Eliminado

en: About
es: Acerca de

en: Sample
es: Muestra
