Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Domain
hr: Domena

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: About
hr: Opis
