Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: User ID
it: ID utente

en: Custom
it: Personalizzato

en: Domain
it: Dominio

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: Deleted
it: Eliminato

en: About
it: Informazioni
