Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Domain
ka: დომენი

en: Deleted
ka: წაშლილი
