Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Deleted
kk: Жойылған
