Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: About
ku: دەربارە
