Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Deleted
nn: Sletta
