Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Domain
sl: Domena

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: About
sl: O modulu
