Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: About
ug: ھەققىدە
