Qualtrics eXperience Management (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Domain
vi: Miền

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: About
vi: Giới thiệu
