Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Custom
ar: مخصّص

en: Domain
ar: النطاق

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Deleted
ar: محذوف

en: About
ar: حول
