Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Deleted
ast: Desaniciáu
