Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Last Updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Domain
fa: دامنه

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Deleted
fa: حذف شد

en: About
fa: درباره
