Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Custom
he: מותאם

en: Domain
he: דומיין

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Deleted
he: נמחק

en: About
he: אודות
