Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Custom
hu: Egyéni

en: Domain
hu: Domén

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Deleted
hu: Törölt

en: About
hu: Leírás
