Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
