Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Domain
lv: Domēns

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: About
lv: Par
