Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Last Updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Custom
nl: Aangepast

en: Domain
nl: Domein

en: Generated
nl: Gegenereerd

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: About
nl: Over

en: Survey ID
nl: Enquête-ID
