Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Custom
ru: Собственная

en: Domain
ru: Домен

en: Generated
ru: Сгенерировано

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Deleted
ru: Удалено

en: About
ru: Информация
