Qualtrics eXperience Management (8.x-1.4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: About
sq: Informacione
