Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Domain
az: Domen

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Deleted
az: Silindi

en: About
az: Haqqında
