Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད
