Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Domain
ca: Domini

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Deleted
ca: Eliminat

en: About
ca: Detalls
