Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Last Updated
de: Zuletzt aktualisiert

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Domain
de: Domäne

en: Generated
de: Erzeugt

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Deleted
de: Gelöscht

en: About
de: Über

en: Sample
de: Beispiel

en: Surveys
de: Umfragen

en: Organization ID
de: Organisations-ID

en: API token
de: API-Token
