Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
