Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Deleted
fil: Tinanggal
