Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: About
hi: के बारे में
