Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
