Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Domain
km: ដែន

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: About
km: អំពី
