Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Domain
mn: Домэйн

en: Deleted
mn: Устгагдсан
