Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း
