Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Custom
pt: Personalizado

en: Domain
pt: Domínio

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Deleted
pt: Eliminado

en: About
pt: Sobre
