Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Custom
sk: Vlastná

en: Domain
sk: Doména

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Deleted
sk: Odstránený

en: About
sk: Informácie o
