Qualtrics eXperience Management (8.x-1.5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Custom
tr: Özel

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Deleted
tr: Silindi

en: About
tr: Hakkında

en: Sample
tr: Örnek
