Qualtrics eXperience Management (8.x-1.6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
